Servis

Stává se to. Telefon prostě nefunguje. Co teď ? Pokud je kupovaný u nás a v záruce, přineste ho na reklamaci. Vyřídíme jí co nejrychleji to bude možné.

 

Telefon spadl a prasklo sklo ? Nebo má zničený nabíjecí konektor ? Děláme i nezáruční opravy.

 

 Kolik to stojí ?

Ceny různých druhů oprav jsou velice rozdílné. Pro zjištění přesné ceny zavolejte nebo se stavte. Orientačně se dá říci, že prasklá dotyková plocha vyjde cca od  1500,- výše a oprava nabíjecího konektoru je většinou za 500,- až 800,-

 

Jak to dlouho trvá ?

Záleží o jakou opravu se jedná. Pokud máme díl skladem a není příliš náročná na čas, je hotovo v řádu několika dnů. Pokud se musí díl objednávat, nebo oprava zabere víc času, může to trvat i několik týdnů.

 

Co vše se dá opravit ?

Mezi nejčastější závady patří rozbitý displej a vadný nabíjecí konektor, výměna zadního krytu, sluchátka či reproduktoru, baterie, sklíčka fotoaparátu, čtečky SIM nebo paměťových karet.

Ohledně dostupnosti náhradních dílů se to má asi takhle: na nejznámější značky jako je Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Motorola, Realme, se dá sehnat většinou vše. Na ty ostatní je to už trochu složitější, ale vždy záleží na konkrétní závadě na konkrétním kusu.

 

Je na to nějaká záruka ?

Ano, na opravenou závadu je záruka v délce 6 měsíců.

 

Opravujete i tablety ?

Některé typy ano, záleží hlavně na dostupnosti náhradních dílů, která je o něco horší než u mobilních telefonů.

 

Děláte i odblokování  ?

Něco děláme zde, něco posíláme do servisu. Záleží na tom, jakým způsobem je telefon zablokovaný a o jakou se jedná značku. V cenách je velké rozpětí, cca 200 – 1000.

 

Mám špatný software, co s tím ?

Zde platí totéž co pro odblokování. Něco zvládneme na místě a něco zasíláme do servisu.